הקו העיצובי המוביל אותנו היום בבואנו לעצב את הבית שונה מאוד מכל מה שהיה מוכר ומתאים בעבר. הבית מקבל היום את המראה הנקי והמוקפד תוך הקפדה על פונקציונאליות מושלמת בהתאם לצרכי הבית וההרגלים של בני הבית.

הכלל שעומד נגד עינינו בבואנו לעצב עבורכם את הבית, היא מעל הכול, איכות החיים שתהיה לכם בסופו של דבר בבית שאותו נתכנן ונעצב עבורכם. לשם כך, תהליך העבודה שלנו מולכם יכלול כמה וכמה שלבים, על מנת שהתוצאות בסופו של דבר תהיינה יותר ממושלמות. מובן שהכול נעשה תוך התחשבות מלאה בצרכי הלקוח, בזמני העבודה וכו' .

המספר אחד
פגישת היכרות עם אדריכל

נפגשים עם הלקוח

ראשית ניפגש עם הלקוח. חשוב שבפגישה יהיו לנו שרטוטים של הבית על מנת שנוכל להתחיל להגשים את כל החלומות.

בפגישה אנחנו נתמקד בהרגלי החיים של המשפחה, בגודל המשפחה וכדומה, היות ולעיצוב של הבית ישנה חשיבות משמעותית לסגנון החיים ולאופי של בני הבית. כך לדוגמא, חשוב לנו לבדוק האם מדובר במשפחה המארחת הרבה או להיפך, משפחה היוצאת להתארח בחגים וכדומה. חשוב לנו גם לקבל מידע על התקציב האפשרי מבחינת הלקוח כדי שעל פי זה נתכנן את העבודה.

המספר שתיים

הכנת הצעת מחיר

לוגואים

אחרי שהבנו מה הצרכים שלכם ומה חשוב שיהיה לכם בבית, נוכל להציע לכם את המחיר עבור העבודה הכוללת את כל מה שבקשתם ורציתם. כמו כן תקבלו את כל המידע על אודות אמצעי התשלום.

המספר שלוש

יוצאים לדרך

עיצוב וילות יוקרה

לאחר שסיכמנו את כל הפרטים נוכל להתחיל לעבוד. ראשית נבצע מדידות מדויקות ונכין שרטוטים שיכללו את כל הפרטים המרכיבים את השיפוץ של הבית. זה יכלול הזזה של קירות, אלמנטים עיצוביים, גאומטריה, טקסטורה ועוד. השרטוט הראשוני יהיה אמנם בשחור לבן, אך כבר נוכל להתחיל לראות ולהבין את הסגנון והעיצוב שהולך להתקבל.

המספר ארבע

ההדמיה מקבלת צבע

שרטוט אדריכלי

לאחר שנקבל אישור על העבודה, נבצע את התיקונים הנדרשים אם יהיו, ונוכל להתקדם לשלב הבא. נייצר הדמיה צבעונית שתכלול הכול. קרמיקה, תאורה וגם המלצות והנחיות.

המספר חמש

מכינים תוכנית לביצוע

שרטוט אדריכלי

כאשר העיצוב יהיה מגובש וסופי ומקובל על כל הצדדים, נכין שרטוטי עבודה – סט תכנית לביצוע. זה יכלול סט של תכנית מפורטת לפרטי פרטים עם כל השלבים הכוללים את העבודה. שלבי העיצוב, כמויות של חומרים הנדרשים לעבודה, הצעות מחיר של בעלי מקצוע, כמו נגרים, מבצעי עבודות אלומיניום, דלתות וכו' . התכנית המדויקת לביצוע העבודה היא זו שתהפוך לתכנית שתנהל את כל מהלך העבודה.

המספר שש

מפקחים על העבודה

אדריכלות ועיצוב פנים

בשלב זה יש גם את הצורך בפיקוח על כל מהלך העבודה. אנחנו נלווה את כל התהליך לכל אורכו. נמליץ לכם על אנשי המקצוע בכל התחומים הנדרשים ונדאג שתקבלו כל מה שרציתם ואף מעבר לכך. אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!